Lista produktów marki CARLTON

Marka Carlton istnieje od 1976 roku. Firma powstała w Londynie i jest przykładem najlepszego, angielskiego stylu w tworzeniu bagażu. 

Marka Carlton istnieje od 1976 roku. Firma powstała w Londynie i jest przykładem najlepszego, angielskiego stylu w tworzeniu bagażu. Carlton stał się marką rozpoznawalną i docenianą na całym świecie. Dostępne kolekcje m.in Hamilton, Lincoln, Pegasus, Kent charakteryzują się wysoką jakością wykonania, eleganckim, angielskim stylem oraz ciekawą kolorystyką.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

WALIZKA DUŻA CARLTON EARL

<h2>CARLTON model EARL.</h2> <p>Walizka duża angielskiej firmy CARLTON model EARL w eleganckim pomarańczowym kolorze z charakterystycznym granatowym pasem w centralnej części.<br />Walizka <strong>wykonana z bardzo lekkiego i elastycznego polipropylenu</strong>, materiału odporny na duże obciążenia.<br />W walizce zastosowano <strong>zamek szyfrowy z systemem TSA</strong>. Posiadanie walizki z zamkami TSA jest ważne szczególnie w przypadku podróży do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracownicy Transportation Security Administration mogą przeszukać Państwa bagaż. Zamknięte walizki mogą być otwierane nawet z użyciem siły a zamki zniszczone. Jeśli jednak walizka ma zamek lub kłódkę TSA - służby mogą otworzyć ją za pomocą specjalnych kluczy, a po rewizji zamknąć nie powodując żadnych zniszczeń. Klucze te są dostępne tylko uprawnionym służbom.<br />Układ jezdny walizki składa się z <strong>czterech, podwójnych niezależnych kółek</strong>, obracających się wokół własnej osi co pozwala na stabilność i lekkie prowadzenie w dowolnym kierunku.<br />Wnętrze walizki wyłożone jest estetyczną podszewką, posiada odpinaną przegrodę z dodatkowymi kieszeniami.</p> <h3>Cechy:</h3> <ul style="list-style-type: disc;"> <li>wykonana z polipropylenu</li> <li>aluminiowy stelaż</li> <li>zamykanie na zamek szyfrowy z systemem TSA</li> <li>4 wzmocnione, podwójne obrotowe kółka 360</li> <li>wnętrze odporne na wilgoć</li> <li>dodatkowe kieszenie wewnętrzne na drobne akcesoria</li> </ul>
Cena 389,00 zł